HomeKurumsal

HAKKIMIZDA

Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla BURSA da kurulan firmamız, uzmanlık alanı güneş enerji sistemleri olan, profesyonel kadrosu ile anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
Tüm sistem bileşenlerinin tedariki ile toptan ve perakende satışı ve uygulama alanında, imalat, bakım ve onarımı faaliyetlerini göstermek. Yenilenebilir enerji proje taleplerine sistem tasarımı yaparak, talep olması halinde anahtar teslim hizmet de sunmaktadır.
Hızla gelişen SOLAR PV sektöründe, artan ihtiyaca cevap verebilecek her türlü alt yapı ve ekipmanlara sahip alan Elçi Enerji Sistemleri yer almıştır .Dünyanın kaliteli, rekabetçi ürün ve markalarını Türkiye pazarına sunmuş olan firmamız, Gelişen Teknoloji ve rekabet şartlarına kendini sürekli yeniliyerek yoluna devam etmektedir.
İlişkilerinde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak firmamızın temel ilkesidir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.
Ülkemiz menfaatine olmak, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak, sosyal sorumluluk ve ar-ge projelerine destek vermek de önceliklerimiz arasındadır.

VİZYON

Elçi Enerji Sistemleri, müşteri memnuniyeti, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörde itibarlı lider bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerine, çalışanlarına, ülkesine kaynak ve değer katan örnek bir kuruluş olmak.
Sektörün ilk-önder kurumsal yapısı olan istikrar, başarı ve güven simgesini, güçlü marka pozisyonunu korumayı; ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırır ve yaygınlaştırırken, yenilikçi ürün ve hizmetleri ilk sunan olmayı amaç edinmiştir.

MEDYADA BİZ

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Elçi Enerji Sistemleri firmasından köyümüzdeki evlerimiz için teklif aldık. Bizlere son derece uygun fiyat sundular, gerek kurulum gerekse teknik destek konularında bizlere yardımcı oldular kendilerine teşekkür ediyoruz.

Kazım Söğütlü

Evime solar enerji sistemi yaptırmayı uzun süredir düşünüyordum. Elçi Enerji Sistemleri firmasına danışıp gerekli tavsiyeleri ve en uygun sistemi nasıl elde edebileceğimi, bizlere ne gibi faydalarının olacağını sorduk, kendileri bizlere çok yardımcı oldular. Kurdukları sistem ile fazlaca tasarruf elde ettik.

Muzaffer Sezer

HIZLI İLETİŞİMinfo@elcienerji.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cumartesi 8.00 - 19.00
Pazar - Kapalı
ADRES
Gazcılar Kırcaali Mahallesi
Celal Bayar Caddesi No:141/A
OSMANGAZİ / BURSA
TELEFON
0224 549 00 54
0549 449 00 54
0553 414 68 83